Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
OBLÍBENÉ ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY
Vrchlického 57, Jihlava
DŮM ZDRAVÍ

Půjčovna invalidních vozíků

Naše vozíky jsou vždy pečlivě seřízené a servisované.
Pokud si pacient půjčuje vozík v neprověřené půjčovně (nebo v půjčovně s nekvalitním servisem) může se stát, že bude servis zanedbaný, vozík bude rozviklaný a nebude bezpečný. To se u nás stát nemůže! Zakládáme si na odborném servisu a na půjčování pouze kvalitně seřízených vozíků, a to s ohledem na potřeby konkrétního pacienta.

Pozor na nízkou cenu
Nízká cena zapůjčení a servisu u některých dodavatelů je zavádějící. Často se stává, že je vozík od těchto dodavatelů neodborně seřízený, a tím je pro vás nebezpečný. Naše cena je rozumná a odpovídá poskytované kvalitě vozíku a jeho servisu. Za naše vozíky ručíme.
Po celou dobu zápůjčky jsme navíc na příjmu, dokážeme opravit, seřídit, pomoc i po telefonu.

Dostatek vozíků k zapůjčení.
Snažíme se mít dostatek vozíků skladem, abychom pro vás měli vozík, když ho budete potřebovat..
Doporučujeme, abyste si ověřili dostupnost vozíku a s předstihem nezávazně rezervovali datum a čas jeho vyzkoušení. Je to důležité proto, abychom vám mohli nabídnout vozík, který pro vás bude vhodný. Na čem se domluvíme, to platí.

Při žádosti o zapůjčení mechanického vozíku je třeba specifikovat požadovanou šíři sedu. Jak správně šíři sedu změřit, se dozvíte zde.


Pokud si nevíte s výběrem vozíku rady, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme. Poskytneme vám veškeré potřebné informace ohledně obsluhy vozíku. Nebojte se, že byste ho neuměli používat. Zaučíme vás, vysvětlíme, předvedeme. Ukážeme vám také, jak se provádí základní servis (čištění, mazání, hygiena, huštění pneumatik), který zvládnete doma sami.
 

Ceník půjčovného
Smlouva
Půjčovní řád

Kontaktujte nás