Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
OBLÍBENÉ ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY
Vrchlického 57, Jihlava
DŮM ZDRAVÍ

Spolupráce s lékaři a zařízeními

Při spolupráci s lékaři si zakládáme na důvěře, odborném poradenství a široké nabídce kvalitního materiálu.

Umíme dodat potřebný materiál pro vaši ambulantní praxi.
Při naší spolupráci vám nabízíme poradenství v oblasti preskripcí. Hlídáme legislativní rámec, který se velmi často mění, a tak jsme schopni v této problematice odborně poradit. Pokud si nejste jistí, zda můžete pacientovi danou pomůcku předepsat, případně v jakém množství a finančním rámci, zavolejte nám a my vám poradíme. Hlídáme i to, aby pomůcka, kterou chcete klientovi napsat, spadala do vaší kompetence. Tím se vyhnete tomu, že by po vás pojišťovna požadovala peníze zpět.

Díky naší službě Preskripce na vyzkoušení můžete pacienta s diagnózou poslat k nám a my mu pomůžeme vybrat vhodnou pomůcku. Tu mu pak předepíšete s vědomím, že bude pacientovi co nejvíce vyhovovat a má ji už vyzkoušenou.
Na základě zdravotního problému poskytneme pacientovi vzorky pomůcek od prověřených firem na vyzkoušení. V úvahu bereme individuální potřeby a problémy (například množství úniku moči, četnost, tělesné proporce, druh stolice atd.) S vybranou a vyhovující pomůckou zajde pacient za lékařem, který mu ji předepíše. Předcházíme tak tomu, aby lékař předepisoval pomůcky na určité období v několika kusech, a ony přitom pacientovi bez vyzkoušení nevyhovovaly. Neměl by pak nárok na předepsání jiné pomůcky.
Pacienta jsme schopni obsloužit tak, aby byl kompletně vybavený na téměř všechny jeho problémy, nejen pomůckami psanými na předpis.

Spotřební materiál
U lékařů, se kterými spolupracujeme dlouhou dobu, už víme, co potřebují, jak často a v jakém množství. Proto držíme přiměřené zásoby, které po objemové, kvalitativní i domluvené stránce potřebují, pokud jsou na trhu k dispozici.

Poradenství pro pacienty
Pacienta vždy důkladně vyzpovídáme a podle jeho obtíží navrhneme vhodný typ pomůcky. Šetříme tím čas lékaři, ten už pacientovi jen předepíše vyzkoušenou a vhodnou zdravotní pomůcku.


Spolupracujeme pouze s ověřenými firmami - důležitá je pro nás nejen kvalita, rychlost dodávky, ale také nabídka kvalitního servisu. Velmi důkladně si vybíráme a prověřujeme naše dodavatele a spolupracujeme jen s těmi spolehlivými a ověřenými.

V případě zájmu o spolupráci mě kontaktujte na telefonu +420 777 057 172 nebo na emailu tomea@tomea.cz
Markéta Gattringerová, jednatel společnosti TOMEA s.r.o.