Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
OBLÍBENÉ ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY
Vrchlického 57, Jihlava
DŮM ZDRAVÍ

Sortiment

Nabízíme široký sortiment zdravotnických potřeb, ortopedických i kompenzačních pomůcek. Spolupracujeme s ověřenými a spolehlivými firmami, abychom vám mohli poskytnout nejen širokou nabídku, odborný servis, pokud je u pomůcky potřeba, ale i další doprovodné služby. V nabídce najdete produkty jak od prestižních a známých značek, tak i od těch méně známých.
V našem sortimentu najdete spolehlivé diagnostické přístroje, máme veškeré potřeby pro diabetiky, v nabídce nechybí nic od obvazového materiálu a náplastí, přes inkontinenční pomůcky, pomůcky pro následnou péči, ortézy, kompresivní pomůcky, po nástroje a obuv.
Naše zdravotnické pomůcky vám díky vhodnému výběru a následnému odbornému poradenství usnadní život a pomohou při léčbě vašeho zdravotního problému, protože vhodně zvolená pomůcka a její správné používání je základem úspěšné léčby.

Prověřené odborníky i pacienty
Nabízíme pouze ty produkty a pomůcky, které jsou praxí ověřené, spolehlivé a odpovídají svoji cenou a hlavně kvalitou očekávání zákazníka.
Na trhu se zdravotnickými potřebami existuje nespočet značek, produktů, jejich typů a modelů, materiálů a provedení. Každý náš dodavatel má ve své nabídce jak špičkové řady, tak i běžné a základní řady produktů. Za naši dlouholetou praxi máme u každého druhu sortimentu vyzkoušené konkrétní značky a jejich produkty, o kterých víme, že perfektně fungují, jsou za cenu, která odpovídá jejich kvalitě a přínosu pro pacienta. Vypozorovali jsme také, které produkty nejsou tak spolehlivé a mají například větší procento reklamací. Proto je naše poradenství tak důležité. Podle vašich požadavků a potřeb dokážeme doporučit spolehlivou pomůcku pro řešení vašeho zdravotního problému.

Potřebujete specifický produkt/pomůcku? Víme, kde ji pořídit. A pokud to není možné, zajistíme vám alternativu. S námi na to nejste sami!

Sortiment dodáváme pacientům a spolupracujeme i s lékaři a zdravotními zařízeními

Na webu jsme pro vás připravili ukázky z nejžádanějšího sortimentu. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout u nás v prodejně na Domě zdraví v Jihlavě, kde vám zároveň odborně poradíme a produkt předvedeme. V případě koupě vás i zaučíme, jak produkt správně používat a jak o něj pečovat, aby vám vydržel co nejdéle.