Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
OBLÍBENÉ ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY
Vrchlického 57, Jihlava
DŮM ZDRAVÍ

Zdravotní obuv

Kromě standardního sortimentu zdravotní obuvi pro zdravotníky i pro zákazníky, se specializujeme na obuv, která je určena pro pacienty, kteří mají určitý defekt nohy a nemohou si tak vybrat v běžné obuvi.
Jedná se například o pacienty po operaci nohou, s otoky, lymfedémy, amputacemi.

Pro správný výběr dobře padnoucí zdravotní obuvi je potřeba nás navštívit u nás na prodejně, kde vám profesionálně poradíme a navrhneme správný druh obuvi.
Pokud není pacient schopen dojít k nám do zdravotnických potřeb, probereme pacientům problém s pečující osobou a obuv proti záloze zapůjčíme domů.

Nabízíme kvalitní zdravotní obuv za příznivé ceny.

Přijďte se podívat do naší prodejny, kde máme široký výběr zdravotní obuvi. Zde jsme pro vás připravili malou ukázku z naší nabídky.

 

ALTITUDE

ZDRAVOTNÍ KOTNÍKOVÁ OBUV
Zdravotní kotníková obuv která se nechá otevřít ze všech stran díky suchým zipům je plně šířkově stavitelná. Díky tomuto systému je schopná obout i velice oteklou nebo zavázanou nohu.
Šířka: K (extra široká).
Technické parametry:
- Rychlé nastavení nártu pro nafouknuté nohy a velké obvazy. - Vlákna usnadňují zavěšení na zadní straně modelu. - Technická tkanina z mikrovlákna z polyamidu pratelná, pěnové a houbovité lemování pro optimální větrání. - Antistatické, antibakteriální a odnímatelné pohodlí nejprve zapadnou do ortézy nohou na svém místě. - Protiskluzová, lehká, pohodlná a bezpečná podrážka.
Zdravotní obuv
Zdravotní obuv

AQUITAINE

DIABETICKÁ POLOBOTKA
Diabetická polobotka AQUITAINE ve velikostech 36-48 je obuv z naší celoroční řady.
Šíře je K (extra široká)
Vnitřní objem je vyšší než normální a zejména na úrovni přední části chodidla. Budete schopni pojmout všechny druhy prstových deformací, jako jsou hallux valgus nebo kladívkové prsty.
Uzávěr boty je nastavitelný díky 3 širokým suchým zipům, které můžete přitáhnout na požadovanou délku. Tento uzavírací systém umožňuje optimální nastavení dotažení i pro osoby s vysokým nártem.
Pěnový polštář vám neporaní kotníky.
V horní části boty je extra měkká telecí kůže.
Podšívka je vyrobena z textilu plně potaženého pěnou pro pohodlí. Tato podšívka je prodyšná a ošetřena antimikrobiálně a antialergicky.
Zadní opěrka je dobře upravená pro větší stabilitu. 
Mikrovláknová stélka z pěny je omyvatelná, antistatická a odnímatelná. Lze ji snadno nahradit ortopedickými vložkami.
Podešev, PU bez lepidla nebo rozpouštědla, je široká pro větší stabilitu, lehkost, odpružení a protiskluznost. Výška paty je 30 mm.

TOM

​PÁNSKÁ ZDRAVOTNÍ OBUV
Dia obuv Medi má kožený svršek a její střih respektuje změny objemů nohy v průběhu dne. Tvarovanou stélku lze vyjmout a podšívka má antibakteriální úpravu. Tento model je vhodný pro diabetiky, seniory, lidi s nadváhou, těhotné ženy a pro všechny, kdo chtějí chodit zdravě a pohodlně. Boty jsou vyrobené v naší továrně v Dolním Němčí a doručení může trvat okolo 10 dnů. Při koupi na poukaz předepsaný oprávněným lékařem hradí 1000 Kč z ceny obuvi zdravotní pojišťovna pod kódem 5004961.
TECHNICKÝ POPIS
pánská obuv, vycházková, lepená, ostatní usně
Zdravotní obuv
Zdravotní obuv

SAM

​PÁNSKÁ ZDRAVOTNÍ OBUV
Pánská zdravotní obuv Medi má kožený svršek a její střih respektuje změny objemů nohy v průběhu dne. Tvarovanou stélku lze vyjmout a podšívka má antibakteriální úpravu. Tento model je vhodný pro diabetiky, seniory, lidi s nadváhou a pro všechny, kdo chtějí chodit zdravě a pohodlně. Obuv je vyrobená v naší továrně v Dolním Němčí a doručení může trvat okolo 10 dnů. Při koupi na poukaz předepsaný oprávněným lékařem hradí 1000 Kč z ceny obuvi zdravotní pojišťovna pod kódem 5004962.
TECHNICKÝ POPIS
pánská obuv, zimní, lepená, hladká useň

ADAM

​PÁNSKÁ ZDRAVOTNÍ OBUV
Pánská zdravotní obuv Medi má kožený svršek a její střih respektuje změny objemů nohy v průběhu dne. Tvarovanou stélku lze vyjmout a podšívka má antibakteriální úpravu. Tento model je vhodný pro pacienty s lehčími ortopedickými vadami, seniory, lidi s nadváhou a pro všechny, kdo chtějí chodit zdravě a pohodlně. Obuv je vyrobená v naší továrně v Dolním Němčí a doručení může trvat okolo 10 dnů.
TECHNICKÝ POPIS
obuv, vycházková, lepená, ostatní usně
Zdravotní obuv
Zdravotní obuv

PAUL

​PÁNSKÁ ZDRAVOTNÍ OBUV
Dia obuv Medi má kožený svršek a její střih respektuje změny objemů nohy v průběhu dne. Tvarovanou stélku lze vyjmout a podšívka má antibakteriální úpravu. Tento model je vhodný pro diabetiky, seniory, lidi s nadváhou a pro všechny, kdo chtějí chodit zdravě a pohodlně. Boty jsou vyrobené v naší továrně v Dolním Němčí a doručení může trvat okolo 10 dnů. Při koupi na poukaz předepsaný oprávněným lékařem hradí 1000 Kč z ceny obuvi zdravotní pojišťovna pod kódem 5004961.
TECHNICKÝ POPIS
pánská obuv, vycházková, lepená, hladká useň
 

LINDA

DÁMSKÁ ZDRAVOTNÍ OBUV
Dámská zdravotní obuv Medi má kožený svršek a její střih respektuje změny objemů nohy v průběhu dne. Tvarovanou stélku lze vyjmout a podšívka má antibakteriální úpravu. Tento model je vhodný pro diabetiky, seniory, lidi s nadváhou, těhotné ženy a pro všechny, kdo chtějí chodit zdravě a pohodlně. Obuv je vyrobená v naší továrně v Dolním Němčí a doručení může trvat okolo 10 dnů. Při koupi na poukaz předepsaný oprávněným lékařem hradí 1000 Kč z ceny obuvi zdravotní pojišťovna pod kódem 5004960.
TECHNICKÝ POPIS
dámská obuv, zimní, lepená, hladká useň
 
Zdravotní obuv
Zdravotní obuv

ARRY

ZDRAVOTNÍ PANTOFLE/SANDÁLEK
Obuv je vhodná pro oteklou nohu patní pásek se nechá odepnout.
Vel. 36 - 42.
Šířka: K (extra široká)

ZDRAVOTNÍ OBUV PRO OTEKLÉ NOHY 
Model ANGEVIN je obuv, která díky suchým zipům je přizpůsobitelná Vaší oteklé nebo obvázané noze. Zadní pásek se nechá uplně odepnout a tak vznikne pantofel. 
 1. Nastavitelný a odnímatelný zadní pásek pro větší pohodlí.
 2. Proměnná šířka pro dokonalou ochranu vašeho nártu.
 3. Vlákno větrané a omyvatelný 3D vzor pro dokonalou hygienu a pohodlí.
 4. Přizpůsobte si suché zipy.
 5. Vyjímatelná stélka.
 6. Pro bezpečnou chůzi, lehká podrážka, flexibilní a protiskluzová.
 
 
Popis produktu:
Vrch: 3D polyamidové vlákno.
Podšívka: antibakteriální bambus froté.
Stélka: vyjímatelná a antistatická, mikrovlákno pěna.
Podrážka: PU.
Vše bez lepidel nebo rozpouštědel.
Šířka: K (extra široká).
Výška podpatku: 30 mm.

GRANIT

PRO OTEKLÉ NOHY
ZDRAVOTNÍ OBUV GRANIT. Velmi flexibilní obuv, pro velmi oteklou nebo zraněnou nohu. Uzávěr na suchý zip a gumová podrážka.
 
Šířka: H+ (středně široká)
 
V jednoduchosti, lehký a pohodlný model. Snadno se obléká díky velkému otvoru. Připojení a seřizování pomocí velkého pásku na suchý zip. 
Pata je podepřena a držena ve vzpřímené poloze. Měkká podšívka působí pohodlně na pokožku. Dobrá a neklouzavá podrážka.
Lze prát v pračce při 30° C.
Velikost: 36-48
 
Zdravotní obuv
Zdravotní obuv

ATHENA

ZDRAVOTNÍ SANDÁLEK
ZDRAVOTNÍ OBUV/SANDÁLEK PRO OTEKLÉ NOHY
Technické parametry:
- Modulární a nastavitelný uzávěr vhodný pro široké nohy a velké obvazy. - Dokonalé pohodlí díky odnímatelné a omyvatelné podešve 10 mm.- Pro bezpečnou procházku je ultralehká podrážka, pružná, odolná a protiskluzová.
Více o produktu:
- Moderní estetika.
- Model otevřený pro prsty, zvláště vhodný pro pacienty s poraněním nebo s deformitou nohy.
- 3D polyamidová tkanina zajišťující perfektní ventilaci nohou, kterou lze snadno umýt a udržovat.
- Nastavitelné pásky na nártu.
- CHUT, LPPR kód 2166740.

Popis produktu:
Vrch: 95% polyamid + 5% elastan.
Podšívka polyester.
Stélka:ošetřená antibakteriální a omyvatelná pěna o tloušťce 10 mm.
Podrážka:PU sestavená bez lepidla nebo rozpouštědla.
Šířka: K (extra široká)
Výška paty: 30 mm

EUCALIPTO

OBUV Z PRAVÉ OVČÍ VLNY
Eucalipto je zdravotní obuv z pravé ovčí vlny. Velký otvor pro snadné nazutí a zapínání na suchý zip.
Nastavitelná textilní bota, fleecová podšívka. Hnědá.
Látková bota na dva suché zipy s podšívkou ze 100% vlny.
Dva suché zipy umožňují větší přizpůsobení noze, čímž se přizpůsobí všem typům chodidel, díky čemuž je všestrannější a pohodlnější.
Anatomická a vyjímatelná stélka z PU a podšívky ze 100% vlny tlumí dopady chůze a udržuje nohy v teple pro větší pohodlí.
Podrážka je lehká a pružná.
Tyto boty mají technické vlastnosti, které odpovídají potřebám seniorů: Širší tvary, lehké, měkké a pružné materiály, systém regulace suchého zipu, který usnadňuje nazouvání a zouvání, ploché podpatky se správným sklonem pro chůzi.
Zdravotní obuv