Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
OBLÍBENÉ ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY
Vrchlického 57, Jihlava
DŮM ZDRAVÍ

Firma a lidé

Vážení zákazníci,

jsme rádi, že jste zavítali na stránky zdravotnických potřeb TOMEA. Nabízíme vám široký sortiment zdravotnických potřeb, ortopedických i kompenzačních pomůcek od českých i zahraničních výrobců pro podporu prevence a léčby vašich úrazů a onemocnění.

Jsme vašim partnerem při ochraně zdraví. Jsme přesvědčeni, že při řešení vašich zdravotních problémů je velmi důležité odborné poradenství, ochota a vstřícnost. Jsme trpěliví a umíme naslouchat. Snažíme se vyřešit váš problém v co nejkratším termínu, protože víme, že při léčbě hraje čas důležitou roli. Krok za krokem vás provedeme výběrem vhodné zdravotní, ortopedické i kompenzační pomůcky. Pomůcky vám předvedeme a v případě koupě vás i zaučíme, jak produkt správně používat a jak o něj pečovat, aby vám vydržel co nejdéle.
Jsme firma, která je na trhu více jak patnáct let a po dobu naší existence jsme pomohli prakticky všem našim klientům. Věříme, že byli spokojení, protože se k nám rádi vracejí a doporučují nás. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že se také stanete našimi věrnými zákazníky.

V naší kamenné prodejně, přímo na Domě Zdraví v Jihlavě najdete:
· zdravotnický sortiment pro prevenci a léčbu úrazů a nemocí
· ortopedické pomůcky
· spotřební zdravotní materiál (obvazy, náplasti, inkontinenční pomůcky, dezinfekční a hygienické přípravky)
· měřící přístroje (glukometry, teploměry, tlakoměry)
. ortopedickou obuv
· a spoustu dalšího

Poskytujeme výdej na zdravotní poukazy hrazené pojišťovnami. Návod na vyplnění poukazů naleznete zde.

Firemní spolupráce
Přizpůsobíme se potřebám lékařů, zdravotnických, sociálních a seniorských zařízení. Při naší spolupráci oceníte odborné poradenství, široký sortiment, rozumné ceny, zjednodušené objednávání, rychlost a spolehlivost dodávek. Více se dozvíte v tomto odkazu.

Markéta Gattringerová, jednatel společnosti TOMEA s.r.o.