Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
OBLÍBENÉ ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY
Vrchlického 57, Jihlava
DŮM ZDRAVÍ

Diagnostika

V oblasti diagnostickým přístrojů vycházíme z dlouholetých zkušeností a nabízíme přístroje, které jsou vyzkoušené, ověřené a které jsou v dané kategorii nejspolehlivější.
Dokážeme vám poradit, za které funkce u konkrétních diagnostických přístrojů se vám vyplatí si připlatit a které naopak nebudete potřebovat a platili byste je zbytečně. Vybereme vám opravdu spolehlivé zařízení, které bude přesně odpovídat vašim potřebám, bude řešit váš problém a zároveň bude jeho kvalita a výkon odpovídat ceně.
Od konkrétních značek diagnostických přístrojů máme letitými zkušenostmi vybrané modely, které skvěle fungují. Jedna značka může mít totiž perfektně fungující přístroj na měření tlaku, ale zároveň jejich měřiče teplot nepatří mezi ty nejlepší. Proto nedoporučujeme obecně konkrétní značku přístrojů, ale vždy konkrétní model, podle toho, jakou diagnostiku potřebujete.
Spolupracujeme s firmami, které nabízejí nejen kvalitní produkty, ale které jsou zároveň blízko a u kterých máme jistotu, že v případě řešení závady reagují pružně a rychle.

Veškerý sortiment diagnostických přístrojů si můžete prohlédnout v naší prodejně v Domě zdraví. Všechny přístroje vám předvedeme a v případě zakoupení vás zaučíme, jak s přístrojem zacházet, aby správně měřil. Ukážeme vám, jak o něj pečovat, aby vydržel co nejdéle.

Mezi základní diagnostické přístroje patří glukometry, tlakoměry, teploměry a váhy.
Pro ukázku vám představujeme několik ověřených diagnostických přístrojů z naší nabídky.

X1 - je model pro přesné měření bez přídavných funkcí. Vhodný pro ty, kteří potřebují základní informace o svém zdravotním stavu.X3 - rozšířený model s mnoha funkcemi pro uchovávání a filtrování informací u více uživatelů.

 


X5 - monitoruje všechny důležité ukazatele pro domácí diagnostiku zdravotního stavu. Uspokojí i náročné uživatele. 

 GERATHERM (musí dodat Milda – je fajn, je nabíjecí, nejsou tam baterky 

Hartman Veroval duo control = je top, dobře, přesně měří, poradí si s artimií = manžeta pro silnější ruku plus adaptér navíc jako příslušenství) cena je vyvážená příslušenstvím ​
 

Veroval® duo control

2 metody měření
Jako jediný garantuje přesné výsledky i při srdeční arytmii díky unikátní kombinaci 2 metod měření.
Tlakoměr Veroval® duo control je prémiový tlakoměr pro ty z vás, kteří chtějí mít jistotu přesných výsledků a zejména pro osoby se srdeční arytmií nebo její predispozicí. Tento model velmi přesně měří krevní tlak i v případě nepravidelného srdečního rytmu, což běžně dostupné digitální tlakoměry nemohou zaručit. Pyšní se totiž patentovanou kombinací 2 metod měření Duo Sensor: oscilometrické metody, kterou využívá většina domácích tlakoměrů, a poslechové metody, se kterou se setkáte u lékaře při vyšetření pomocí rtuťového tlakoměru a fonendoskopu. Dopřejte si to nejlepší z nabídky tlakoměrů Hartmann s 5letou zárukou. 
Diagnostika
Diagnostika

Digitální měřič krevního tlaku INTEC U90LH

Pro 2 uživatele
Tlakoměr na paži Intec U90LHTlakoměr na paži Intec U90LH – Automatický pažní tlakoměr Intec U90LH je vhodný pro 2 uživatele. Displej se barevně podsvítí dle výše naměřené hodnoty krevního tlaku.

Automatický pažní tlakoměr Intec U90LH je vhodný pro 2 uživatele. Displej se barevně podsvítí dle výše naměřené hodnoty krevního tlaku.

Intec U90LH je automatický tlakoměr s vysokou přesností. Je vhodný pro 2 uživatele, kteří si budou měřit tlak pravidelně, něilikrát denně, nebo pro rodiny, kde přístroj používá více lidí. Přístroj je vybaven zdrojem a širokou, pohodlnou manžetou. Na levé straně přístroje jsou barevné značky, které klasifikiuí naměřený tlak v souladu se směrnicemi Světové zdravotnické organizace (WHO). To umožňuje prvotní rychlé sebehodnocení získaného výsledku. Další pomůckou rychlého zhodnocení naměřené hodnoty krevního tlaku je barevné podsvícení displeje dle naměřeného výsledku (Zelené podsvícení – Normální krevní tlak; Oranžové – Mírně zvýšený krevní tlak; Ćervené – Vysoký krevní tlak).

Digitální měřič krevního tlaku INTEC U90LH využívá oscilometrickou metodu měření krevního tlaku – snímá pohyb krve v brachiální tepně a dává jí digitální odečet. Kromě systolického a diastolického tlaku přístroj měří i tepovou frekvenci.

Vlastnosti:

Detekce srdeční arytmie
Velký a přehledný displej o rozměrech 7×7,6 cm
Velké číslice po celé výčce displeje
Indikátor baterie
Manžeta pro obvod paže 22 – 32 cm)
Napájecí zdroj je součástí balení
Automatické vypnutí po 3 minutách
Zobrazení data a času
Barevné podsvícení displeje dle naměřené hodnot

Tlakoměr OMRON M6 Comfort

Největší displej na trhu
Automatický tlakoměr na měření krevního tlaku na paži s unikátním Intelli manžetou pro obvod paže 22-42 cm. Měření probíhá automaticky stisknutím tlačítka "START" již při tlakování manžety tzv. plynulá křivka (Intelli Sense). Naměřené hodnoty se zobrazují na velkém, přehledném displeji ukazujícím všechny naměřené hodnoty současně. Patří mezi nejtišší automatické tlakoměry na trhu.

Další údaje
detekce nepravidelných pulsů - arytmie,
detekce pohybu těla během měření,
univerzální komfortní manžeta s jednodušším nasazováním,
paměť 2 x 100 naměřených hodnot s datem a časem,
průměrný výsledek z posledních tří měření,
největší displej na trhu,
klinicky ověřená přesnost (atest IP, BHS A / A),
systém Intelli Sense - komfortní natlakování, minimalizuje tlak manžety během měření,
ovládání jedním tlačítkem - pro odměření tlaku stačí stisknout velké modré tlačítko,
LED kontrola správného nasazení manžety - zelená OK správně, oranžová nesprávné,
LED indikátor hypertenze - zelená krevní tlak je dobrý - pod 135/85, oranžová - vysoký tlak,
upozornění na nebezpečnou ranní hypertenzi,
měření i bez uložení do paměti,
výdrž baterií - 1000 měření.
Diagnostika
Diagnostika

Glukometr GlucoLab + 25 proužků


Kvalitní glukometr GlucoLab v baleni s 25 ks testovacích proužků. Balení obsahuje elegantní pouzdro, odběrové pero a sadu 25ks lancet. Výrobek je certifikován značkou CE a schválen pro použití v zemích Evropské Unie. Špičkovou kvalitu glukometru dokládá též jeho schválení americkou FDA.

 
 • automatické kódování proužku
 • moderní biosenzorová technologie
 • extrémně levné testovací proužky
 • přesné měření
 • jednoduché ovládání
 • kontrola a zobrazení okolní teploty
 • rychlé zobrazení výsledku do 5 sekund
 • rozdělení výsledků: před a po jídle či po pohybu
 • až 100 uživatelských profilů
 • velký čitelný displej
 • paměť na 365 výsledků
 • 36 měsíců záruka
 
 • KOD POJIŠŤOVNY: 5001321

Kojenecká a dětská váha

Pro děti od narození až do hmo
Během prvních měsíců života kojence je důležité, aby si maminky mohly zkontrolovat váhový přírůstek dítěte. Lanaform nabízí ergonomickou, elektronickou a velmi praktickou kojeneckou váhu, která bude vhodným doplňkem výbavy novopečených rodičů.
Váha Baby Scale má profilovaný design a protiskluzové gumové nožičky pro zajištění komfortu a maximální bezpečnosti. Funkce „HOLD“ na displeji automaticky přidrží ustálenou hodnotu, což umožní přesné zvážení dítěte, i pokud není úplně v klidu. Hladký povrch váhy usnadňuje čištění. Váha je dále vybavena tlačítkem „TARE“, díky kterému odečtete váhu pleny nebo ručníku, ve kterém dítě vážíte.
Popis základních vlastností kojenecké váhy:
 • Snadné použití a přehledný displej
 • Funkce „TARE“ (nulování)
 • Funkce „HOLD“ (pro neklidné děti)
 • Automatické vypnutí
 • Indikace vybití baterií
 • Indikace přetížení
 • Měřící jednotka kg, volitelne lb / oz
 • Maximální zatížení: 18 kg
 • Minimální zatížení: 100 g
 • Rozlišení displeje: 5 g
Věděli jste? Dítě během prvního roku roste a přibírá na váze velmi rychle. V jednom roce svou váhu prakticky ztrojnásobí. Nejvíc přibírá během prvních třech měsíců, kdy za měsíc přibere 800 g až 1 kg.
Diagnostika
Diagnostika

Osobní diagnostická váha

Změří procento tuku v těle, BM
Diagnostická osobní váha Rossmax WF260 je určena všem, kdo chtějí mít přehled o svém zdraví a o stavu svého těla.
Zobrazuje následující hodnoty:
 • Hmotnost s přesností 0,1 kg, maximální zatížení do 180 kg
 • Tělesný tuk v %
 • Svalová hmota v %
 • Hmotnost kostní hmoty
 • Hydratace těla, objem vody v %
 • BMR – bazální metabolismus (energie nutná pro životní funkce)
 • BMI
Předvolba umožňuje nastavení paměti pro 10 uživatelů. Displej je podsvícený, dobře čitelný.

PELO Infračervený teploměr Swift

Změří teplotu stiskem jediného
Infračervený teploměr PELO Rychlý výsledek a přesné měření? Na teploměry PELO se můžete spolehnout. Jediné tlačítko stačí k tomu, abyste zjistili teplotu čela nebo předmětu. Výsledek se zobrazí na podsvíceném displeji již za 1 vteřinu. 25 posledních měření se uloží do paměti teploměru, takže můžete mít přehled o vývoji teploty během onemocnění. Díky bezkontaktní technologii je měření zcela hygienické a velice snadno změříte teplotu dětem, které jsou neustále v pohybu. Podsvícený displej zajisté oceníte při měření teploty v noci.
Režim čelo a předmět Teploměr umí měřit ve dvou režimech – režim „čelo“, kdy měříme tělesnou tepotu a režim „objekt“. Funkce měření se přepíná posuvným tlačítkem po levé straně těploměru.  Režim čelo nejčastěji využijeme při měření teploty během nemoci. Čtení teploty je velice snadné díky podsvícení displeje, který se zabarví podle výše naměřené teploty. Zeleně podsvícený displej značí naměřenou tělesnou teplotu nižší než 37 °C. Oranžové podsvícení je při teplotách od 37 – 37,9 °C. Při vyšších teplotách je displej červený. Režim měření „objekt“ můžete využít např. pro měření teploty vody ve vaničce, teplotu příkrmů nebo mléka. Většinu času tráví teploměr v lékárničce, když jej nejvíce potřebujete, můžou být baterie vybité. Proto je teploměr PELO vybaven dvěmi tužkovými bateriemi, které většina lidí doma má (např. v ovladači apod.). Správné měření teploty je buď na spánku nebo mezi očima. Modrá dioda slouží k tomu, abychom se na tato místa dobře trefili. Akustický signál značí proběhnuté měrení. Obě tyto funkce se dají vypnout, abychom např. nerušili dítě ve spánku. Při zapnutí se na displeji ukáže poslední naměřená hodnota, snadno tedy během dalšího měření porovnáte, zda se teplota snižuje či zvyšuje. Čidlo teploměru je „utopené“. Nedochází tedy tak často ke znečištění a není potřeba jej tak často čistit.
Vlastnosti teploměru
 • Výsledek měření během vteřiny
 • Automatické vypnutí
 • Paměť na posledních 25 měření
 • Podsvícený displej podle naměření hodnoty
 • Vysoká přesnost
 • Měření čela i objektu
 • Zvuková signalizace
 • Možnost výběru měřící jednotky: °C nebo °F
 • Vzdálenost měření 3 cm
Německá značka PELO působí na trhu od roku 2017. Přesto, že funguje teprve pár let, vytvořila slušné portfolio zdravotních produktů. Neustálá kontrola kvality, inovace a funkčnost produktů je naším každodenním chlebem. Název Pelo znamená v řeči lesothského národa srdce. Srdce je metaforou pro práci a úsilí, které se snažíme vkládat do všech našich produktů.
Diagnostika